Polub nas na Facebooku!
Newsy

Jak to będzie z aktualizacjami? Który projekt wybrać?

Wiele osób szuka informacji odnośnie tego, co obecnie się dzieje i który projekt warto obserwować. Odpowiadamy!


Przez długi czas nikt nie interesował się BF:H, w końcu zebrało się parę osób i postanowiło przywrócić grę do życia. Panowie trochę się pokłócili i powstały z tego wszystkiego dwa projekty. Obecnie nasza społeczność jest mocno podzielona i nie za bardzo wie czym się tak naprawdę interesować.

Revive Heroes ma przywrócić gierkę do ostatniego stanu

Revive Heroes, które uruchomiło już serwery multiplayer, chce jedynie przywrócić Battlefield Heroes do ostatniego stanu bez zmieniania czegokolwiek. Oznacza to, że pojawi się warsztat, OP bronie i bugi.

Ten projekt wydaje się być o wiele bardziej z przodu, ale według tego co czytamy jest zdecydowanie łatwiejszy do realizacji. Póki co wszystko jest w fazie alfa i dla zamkniętej, małej liczby graczy. W następnych tygodniach ma pojawić się beta, potem już oficjalnie mają otworzyć się serwery dla wszystkich.

Awaken Heroes to aktualizacje

Tutaj mówimy już o pełnym wsparciu. To na ten projekt powinniśmy patrzeć w dłuższym rozrachunku czasowym. Awaken ma dać nam aktualizacje, poprawić balans broni, wyeliminować niepotrzebne elementy gry, które ją pogrzebały i przede wszystkim naprawić bugi.

Póki co nie ma żadnej alfy, wszystko jest w przygotowaniu.

No to co ja mam robić?

Póki co nasze oczy zwracamy ku Revive, bo oni są z przodu. Najprawdopodobniej odpalą betę za kilka dni/tygodni i będzie można trochę popykać sobie dla zabicia czasu i znowu poczuć ten klimat. Gdy wyjdzie Awaken pewnie przerzucimy się tam.

Na który projekt czekacie bardziej? Chcecie aktualizacji, czy po prostu sobie pograć?