Polub nas na Facebooku!

Heroes Awaken, a Revive Heroes. Dlaczego są dwa projekty?

Na oficjalnym fanpage’u projektu Heroes Awaken (https://www.facebook.com/Heroes-Awaken-197852317403720/) pojawił się wpis wyjaśniający okoliczności odłączenia się MakaHosta i kilku innych deweloperów tego właśnie projektu z Revive Network. Jako, że wiele osób nie rozumie wpisu ze strony bfhpolska.pl dotyczącego tego podziału, tłumaczę zamieszczony wpis:

Witajcie Bohaterowie!

Jak mogliście zauważyć, ostatnio zmieniliśmy nazwę projektu i nie zrobiliśmy tego bez przyczyny. Nasz projekt rozpoczął się w społeczności BFH i od samego początku mieliśmy ustalone cele. Upłynęło trochę czasu i postanowiliśmy dołączyć do Revive Network, społeczności wszystkich podniesionych gier EA, która mogłaby nam ogromnie pomóc, lecz nie potoczyło się to po naszej myśli. Nie mieliśmy wystarczającej swobody, by pracować tak, jak chcieliśmy, a RN ogłosiło, że jedynie chcą wydać grę w ostatniej publikowanej wersji i nie wprowadzać żadnych nowych poprawek. Naszym celem jest wydanie gry i zmodyfikowanie jej, przykładowo osłabiając zbyt mocne bronie i ulepszając zbyt słabe, dodając zawartości oraz, jeśli to możliwe, usuwając czynnik szczęścia i sprawiając, że umiejętności będą liczyć się jeszcze bardziej (usunięcie losowych trafień krytycznych, co może zagwarantować przewagę).

Z wyżej wymienionych powodów zdecydowaliśmy odłączyć się od RN i teraz są 2 różne grupy pracujące oddzielnie, by przywrócić BFH.
Nasza społeczność Heroes Awaken pracuje z MakaHostem, jednym z deweloperów, który napisał kod umożliwiający włączenie klienta gry i grę na samouczku. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, start wersji multiplayer szacujemy na 1-3 miesiące.

Strona:
https://heroesawaken.com/
Discord:
https://discord.io/heroesawaken