Polub nas na Facebooku!
Newsy

To KIEDY w końcu to Battlefield Heroes POWRÓCI?

No właśnie, kiedy to Battlefield Heroes?


Powrót Battlefield Heroes wywołało bardzo dużo emocji. Szczególnie u nas, gdzie ta gra stanowiła bardzo ważny element naszego życia. W każdym razie, kiedy w końcu BFH nadejdzie?

To zależy

Wiem, że oczekujecie konkretnego terminu, dnia i najlepiej godziny, ale muszę Was zmartwić – nie dostaniecie czegoś takiego. Obecnie każdego dnia developerzy robią jakieś postępy. Każda godzina to kolejne testy. Nie jest to takie hop siup, jak się może Wam wydawać. Gdyby chodziło tutaj o przywrócenie gry do jej ostatecznej wersji, to pewnie poszłoby szybciej, ale po co nam taka zbugowana, niezbalansowana gierka, od której wszyscy odeszliśmy kilka lat temu?

Dobra, ale konkrety Panie, konkrety

Bardzo optymistycznie patrzę w przyszłość. Nie mogę jednak rozbudzać nadziei i jedyne co można napisać to „KILKA TYGODNI”. Tak, nie ma lepszego terminu. Niektórzy mówią o miesiącu, inni o dwóch, jeszcze kolejni o połowie roku. Prawda jest taka, że nie ma żadnego terminu, a wszystko zależy tylko i wyłącznie od devów.

Jakby ktoś wszedł i czytał tylko duże napisy to:

Kilka tygodni, nikt nie jest w stanie powiedzieć dokładniej!

Pozostaje nam cierpliwie poczekać!

 • vvver3k

  Najważniejsze żeby powróciło, mam nadzieję że jakoś mi się uda wcześniej zagrać w testach, chociaż znając może szczęście… :P Ja słyszałem tylko że developerzy 2-3 tygodnie przed oficjalnym startem gry dadzą specjalne ogłoszenie

 • vvver3k

  Tak nie na temat – wróci forum? A jak tak, to kiedy?

 • Dodladden

  Informacje też są zawarte w filmach od deva, tłumaczy nad czym pracują i z czym mają problemy.
  Proszę, może coś z tego wyciągniecie.
  https://www.youtube.com/user/Iarvitar/videos

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien