Polub nas na Facebooku!
Newsy

Multi powróci do Battlefield Heroes? Co z Kruszakusem i Hendelem?

Battlefield Heroes było jednak czymś więcej, niż po prostu gierką. 


Doskonale pamiętamy lata 2010-2012, kiedy to Multi zaczynał dopiero swoją karierę na Youtube. Nagrywał wtedy jeszcze z Sherwood Dungeon i stawiał swoje pierwsze kroki w tematyce Battlefield Heroes. Sami mamy sporo wspomnień związanych z jego filmami, w których z resztą uczestniczyliśmy (pozdro Multi).

Czy Multi i inne sławy powrócą?

Trzeba sobie zdać sprawę, że „powrót” niekoniecznie oznacza nagrywanie filmów na Youtube. Każdy z nas się zmienił, każdy poszedł swoją ścieżką. Większość z nas dorosła, zmieniło się nasze myślenie. Na pewno i to Wam gwarantuje, że wszystkie sławy Battlefield Heroes odpalą. Przynajmniej z sentymentu. Być może nawet będą się świetnie bawić przez kilkadziesiąt, może kilkaset godzin.

Mutli na naszej grupie

Multi na pewno śledzi cały temat, chociaż nie wiemy w jakim stopniu. Udzielał się na naszej fejsbukowej grupie, więc na pewno o powrocie Battlefield Heroes wie. Podobnie Kruszakus, Mervo i Hendel. Wszyscy zdają sobie sprawę, że gra powraca i jest to już faktem.

Na 100% na Youtube pojawi się wysyp filmów o tym, co się obecnie dzieje w temacie BF:H. W sumie, to już to „bum” się zaczyna. Nam pozostaje tylko poczekać i zobaczyć kto przejmie rolę youtuberów w nowej wersji gry.

Na kogo czekacie najbardziej?