Polub nas na Facebooku!
Newsy

Nowa mapa niedługo w BFH!

Przez miesiąc mieliśmy tutaj ciszę, pora ją przerwać!


Przyznam otwarcie, że naszą ekipę dość mocno zdenerwowała sytuacja w grudniu. Częste problemy z BFH, crashe serwerów i ogólne zniechęcenie spowodowało, że trochę zasnęliśmy z tematem. Na szczęście wygląda na to, że wszystko powoli się stabilizuje i można powrócić do informowania o nowościach.

Otwarta rejestracja

Z uwagi na problemy w Battlefield Heroes, co jakiś czas zamykano rejestrację dla nowych kont. Dobrą wiadomością jest fakt, że ponownie można zakładać konta i bawić się razem z nami!

Link do rejestracji – KLIK

Nadchodzi nowa mapa

I informacja najważniejsza. Do BFH będzie niedługo dodana nowa mapa. Na oficjalnym serwerze Discord pojawił się ten oto obrazek:

Rozmazane tło niewiele nam zdradza, ale Axon odkrył coś bardzo ciekawego.

Wątek Avatar Star powraca

Avatar Star było dość dziwaczną produkcją, której pewnie większość nie zna. Stworzona przez mały zespół developerów gra miała być kopią Battlefield Heroes w trochę innej odsłonie. Postacie były bardziej cukierkowe, sama mechanika była troszkę inna. Wyglądało to dokładnie tak:

 

Szybko okazało się, że jest to kompletny niewypał, ale jak się okazuje, coś po tym zostało. Na screenie z Discorda widzimy bardzo charakterystyczną wieżę. Axon dotarł do materiału, który zdradza nam wygląd nowej lokacji:

Oczywiście, powyższy film nie przedstawia pewnie w 100% tego, co zobaczymy za kilka dni/tygodni, ale daje nam jasno do zrozumienia, że chodzi o mapkę z Avatar Star.

Układ mapy był całkiem spoko z tego co pamiętam, więc szykuje nam się nowa, fajna lokacja!