Polub nas na Facebooku!
Newsy

Rozpoczęła się zamknięta alfa Battlefield Heroes! Multiplayer działa!

W temacie przywrócenia Battlefield Heroes do życia sporo się dzieje, dlatego postanowiliśmy zmienić naszą stronę na docelową, gdzie będziecie już informowani na bieżąco o wszystkich nowościach. Dzisiaj dobra wiadomość – uruchomiono już multi!


Pewnie wiecie, że obecnie działają dwa projekty:

  • ReviveHeroes,
  • HeroesAwaken.

To właśnie ten pierwszy dwa dni temu uruchomił tryb multiplayer, gdzie wszystko działało w identyczny sposób, jak przed zamknięciem gry! Oczywiście nie obyło się bez przeszkód. Czasem wywalało serwery, a developerzy siedzieli kilkadziesiąt godzin nad rozwiązaniem wszelkich problemów.

ReviveHeroes się rozpędza!

Obecnie wybrane osoby mogą już sobie swobodnie grać. Z naszych informacji wynika, że na oficjalnym discordzie stworzono dedykowany kanał dla tych graczy, a Battlefield Heroes uruchamia się nie przez stronę, a przez specjalny launcher.

Kiedy będzie można zagrać w Battlefield Heroes?

Tego niestety nie wiemy, na dzień dzisiejszy uruchomiona jest alfa, ciężko powiedzieć czy puszczenie tego na świat zajmie 2 tygodnie, czy 2 miesiące. W każdym razie niedługo!

  • vvver3k

    wczoraj cały dzień śledziłem discorda do 3 w nocy, potem wstałem rano i okazało się, że o 4 Spencer rozdał parę kodów tym, którzy byli ;__;

    • Michał

      A no właśnie, trzeba śledzić

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien