Polub nas na Facebooku!
Newsy

Jak się dostać do Battlefield Heroes/Awaken? Jak dostać klucz?

Dostajemy bardzo dużo zapytań odnośnie tego, jak dostać się do powracającego Battlefield Heroes, więc odpowiadamy!


Pierwsze około 40 osób otrzymało dostęp poprzez oficjalny kanał Discord (komunikator tekstowo-głosowy). Dostęp został przyznany w nocy, dlatego bardzo mało osób z Europy go otrzymało. Najprawdopodobniej w ciągu następnych dni zostanie przydzielonych więcej „wejściówek”.

Battlefield Heroes & Battlefield Awaken – Klucz/Dostęp

Wiele osób mylnie myśli, że do powracającego BFH przyznawane są klucze. Gdzieś poszła informacja, że wpisuje się kluczyk i wszystko działa. Otóż jest to nieprawdą. Twórcy dają Wam dostęp do specjalnego klienta, którego pobieracie, zmieniacie kilka linijek kodu i wchodzicie do gry ze swoim nickiem.

Czyli, wchodzicie na oficjalny kanał Discord i macie nadzieję, że się załapiecie.

Czy mamy dostęp? Tak, mamy i od razu mówię, że nie macie w sumie czego żałować. Do tej pory była to niezbalansowana wersja z lagującymi milion serwerami.

Strona, czy klient?

Odpowiadając jeszcze na pytania – Battlefield Heroes będziecie uruchamiać przez klienta. Jego ostateczny wygląd poznacie na dniach (mogę zdradzić, że wygląda podobnie do starego, został trochę ulepszony o nowe odnośniki, niestety nie mogę go pokazać). Sam pazur nie będzie dostępny.