Polub nas na Facebooku!
Newsy

Kiedy spodziewać się BFH? Oto jak to wszystko teraz wygląda!

Niepublikowane nigdzie dotąd informacje odnośnie obecnego stanu prac!


Wszyscy z niecierpliwością czekamy na powrót Battlefield Heroes. Oto kilka ciekawostek z obecnego stadium prac.

Polub nas na facebooku, by być na bieżąco!

Wersja jeszcze przed balansem

Obecnie uruchomiona wersja Battlefield Heroes to 1.02, pewnie nic Wam to nie mówi, więc krótko wyjaśnię. Jest to jedna z pierwszych wersji, gdzie Electronic Arts dopiero zabierało się za balans wszystkiego. Mamy obecnie w grze takie kwiatki, jak broń na bliski zasięg gunnera (strzelca) słabsza od tej na średni. Nie ma też żadnych uberów, ak/m16. Do dyspozycji są jedynie podstawowe bronie i to też nie wszystkie.

Na samym początku alfy dodano postacie z jedną, podstawową umiejętnością. Dzisiaj jest już lepiej i coraz więcej pojawia się gunnerów, bo w końcu można dać sobie przyspieszenie. Mapki, na których da się grać to VV, BB i SS, z czego SS zostało wywalone, bo beznadziejnie się na tym grało.

Amerykańskie serwery i wysoki ping

Dostępne są jedynie amerykańskie serwery, przez co gierka na dzień dzisiejszy wymaga trochę cierpliwości. Ping jest całkiem duży, co uniemożliwia granie na 100% możliwości. Dostęp był przyznawany poprzez serwer głosowo – tekstowy Discord, według naszych obliczeń „klucze” ma około 40 osób.

Kiedy będzie można pograć?

Początkowe plany zakładały około tygodnia prac. Gracze poprosili jednak developerów, by przywrócić wyższą wersję, bo obecna jest po prostu kiepska. Tak też się stanie. Niestety nie wiemy co siedzi w głowach devów po wczorajszym połączeniu sił, gdyż nie dostaliśmy żadnej informacji.

Ale jeżeli twórcy planowali tydzień, to nie przedłuży się jakoś znacznie!